Matryce do laptopów Warszawa

Uszkodzenie matrycy w laptopie jest częstą usterką tych właśnie urządzeń. Naprawa matrycy zazwyczaj jest niemożliwa, lecz w każdym laptopie można ją wymienić. Jest to ważne, ponieważ niektórzy użytkownicy laptopów wyrzucają sprzęt uważając, że naprawa jest niemożliwa, lub cena naprawy będzie taka wysoka jak cena nowego laptopa. Otóż nie. Cena wymiany matrycy (wraz z kosztem nowej) wynosi około 150zł. Jest to niewiele porównując tę cenę z cenami nowych laptopów, których cena może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Awarialaptopa.pl – matryce do laptopów Warszawa

Nieprawidłowe wyświetlanie obrazu przez laptop może być również spowodowane usterką innych elementów. Może być to odpięcie się taśmy od matrycy ze slotu na płycie głównej, uszkodzenie tej taśmy, a może być to również uszkodzenie karty graficznej, kości pamięci VRAM lub wielu innych mikroukładów.
Dlatego jeżeli z laptopem dzieje się coś złego, to należy najpierw zdiagnozować usterkę, a dopiero potem wymienić uszkodzony element, bo może się okazać, że wymiana matrycy nie przyniesie pożądanych efektów, a tylko uszczupli nasz portfel.

W naszym serwisie  posiadamy bogaty asortyment matryce do laptopów Warszawa. Są one oryginalne oraz nowe.

W miejscu tym prowadzony również jest serwis laptopów marki Dell oraz Lenovo.

Zadzwoń:
+22 666 61 60

Zobacz stronę:
https://www.awarialaptopa.pl/serwis-laptopow/oferta/
Matryce do laptopów Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *