Opinie o bezbutlowych dystrybutorach wody

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się, w jaki sposób zaspokoić prawne i naturalne potrzeby swoich pracowników? Na pewno słyszałeś o dystrybutorach wody, ale martwi Cię stała kontrola nad wydajnością? A co być powiedział na bezbutlowy dystrybutor wody? Sprawdź opinie.

Standardowe dystrybutory

Z pewnością nie raz spotkałeś się z urządzeniem, na którym umieszczona jest butla z wodą. Czy to szkoła, czy placówka medyczna, czy urząd – wszyscy pracujący, jak i osoby dochodzące mogą skorzystać ze świeżej filtrowanej wody. Czy warto więc z nich skorzystać? To zależy od naszych potrzeb i wymaga większego zaangażowania niż przy bezbutlowych dystrybutorach, dlatego wiele firm decyduje się na ich wymianę.

Brak butli

Jest to największa zaleta dystrybutorów montowanych na stałe do sieci wodociągowej. Niezależnie od ilości użytkowników, jako pracodawca nie musisz martwić się o magazynowanie butelek z wodą i stałą ich wymianę w urządzeniu. Wiele osób zachwala nie tylko ten fakt, ale także funkcjonalność i design maszyn bezbutlowych.

Dodatkowe funkcje

Woda do firmy to nie tylko zwykła kranówka, ale także potrzeba zaparzenia gorącego napoju, czy orzeźwienia się z bąbelkową wodą gazowaną. Bezbutlowy dystrybutor wody ma wiele pożytecznych funkcji. Oprócz standardowej przefiltrowanej zimnej wody możemy skorzystać także z funkcji wody gorącej, co automatycznie pozwala na szybkie przygotowanie kawy, czy herbaty bez konieczności podgrzewania jej w czajniku. Ponadto gorące dni zwiększają zapotrzebowanie nie tylko na wodę, ale także na solidne orzeźwienie. Dystrybutor produkuje wodę gazowaną w dowolnej ilości, ponieważ wykorzystuje do tego filtrowaną wodę z sieci. Wymaga jedynie wymiany naboi.

Oszczędność przede wszystkim

Dystrybutory do wody w formie bezbutlowej zdecydowanie zmniejszają koszty eksploatacji w firmie. Nie musisz płacić za butle, które są dostarczane do firmy a jedynie za wynajem maszyny i standardowe zużycie wody wyliczone przez wodociągi. To także jest ważne dla pracodawców, którzy zachwalają wymianę dotychczasowych dystrybutorów na te bez butli. Oszczędzają dzięki temu nie tylko pieniądze, ale i czas.

Design i łatwość w użytkowaniu

Bezbutlowy dystrybutor wody ma niebywale nowoczesny wygląd, którego uwieńczeniem jest panel LED z niezbędnymi funkcjami. Czytelny ekran umożliwia bezbłędne ustawienie potrzeb. Oprogramowanie jest niebywale proste i nie sprawi trudności nikomu, nawet przy pierwszym użyciu. Gdzie takie zamówisz? Praktyczne, a zarazem nowoczesne urządzenia możesz obejrzeć i zamówić na stronie AQUAMO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *