Michał Kołtyś – o tym nie powiedzą Ci na studiach

Michał Kołtyś, absolwent SGH w Warszawie, założyciel Europejskiego Klubu Ludzi Sukcesu oraz członek zarządu firmy Investorius. Prowadzi konferencje na tematy związane z biznesem, rozwojem osobistym oraz pokonywaniem swoich lęków i ograniczeń.

Swój pierwszy biznes rozpoczął już na pierwszym roku studiów i zaledwie przez kilka lat pracy, w roli handlowca, sprzedając usługi i produkty, dorobił się dużego majątku.
Dzięki pracy u boku światowej sławy ludzi, ale również zdobytemu doświadczeniu w kilkunastu dziedzinach biznesu, nauczył się perfekcyjnego przekazywania informacji młodym osobom, które także chcą osiągnąć sukces w biznesie.

Zdobytą w trakcie wielu lat pracy wiedzą oraz doświadczeniem, Michał Kołtyś dzieli się z innymi. Pokazuje, że sukces jest możliwy nie zależnie od wieku czy wykształcenia. Wskazuje również, jak w drodze do sukcesu, połączyć psychologię i technologię współczesnego świata.

 

Przychodząc na konferencję z Michałem Kołtysiem każdy otrzyma ogromną dawkę wiedzy na temat działania mechanizmów aktualnego świata biznesu. Spotkanie z człowiekiem, który dorobił się dużych pieniędzy w młodym wieku, pomoże każdemu uwierzyć w siebie, dzięki czemu będzie w stanie założyć swój własny biznes. Michał Kołtyś pokazuje również, jak nie zmarnować najlepszych lat życia pędząc na oślep w wyścigu szczurów.

Zdaniem Michała Kołtysia nowe przedsięwzięcia biznesowe leżą w rękach ludzi, którzy dziś mają po dwadzieścia parę lat, a Jego celem i misją jest organizowanie szkoleń, bez kompromisów, tak by każdy uczestnik wyszedł  z niego zainspirowany, zmotywowany do działania oraz z głową wypełnioną pożyteczną wiedzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *