Olej antykorozyjny – producent Gdańsk

Korozja jest to stopniowe niszczenie materiału metalowego, żeliwnego, stalowego, na skutek zachodzących pomiędzy powierzchnią, a otoczeniem reakcji. W zależności od materiału, procesy te można podzielić na cztery typy reakcji: chemiczną, elektrochemiczną, mikrobiologiczną lub fizyczną. Szybkość korodowania powierzchni metalowej jest uzależniona głównie od materiałów połączonych z metalem, bądź od otoczenia, w jakim on przebywa. Natomiast najczęstszą przyczyną korozji metalu jest wilgoć znajdująca się w powietrzu. To ona działa jak przewodnik dla przepływu, pomiędzy warstwami wysokiej oraz niskiej energii na powierzchniach metalowych. W wyniku tego zjawiska dochodzi do reakcji, która wywołuje efekt utleniania się zwany nalotem, korozją lub rdzą.

Odpowiedni preparat do zabezpieczenia na czas transportu

Dobrym preparatem przeciw powstawaniu rdzy jest olej antykorozyjny producent Gdańsk. Jego właściwości zapewniają dobrą ochronę antykorozyjną, w ciężko dostępnych miejscach czy też w zamkniętych zbiornikach. Dzięki wyparowaniu lotnych inhibitorów korozji wyparowuje olej, zwiększając działanie zabezpieczenia w zamkniętych przestrzeniach. Wykorzystując oleje VCI ograniczamy rozwój korozji powierzchni, gdzie struktura filmu olejowego nie jest jednolita.

Renomowana firma z produktami antykorozyjnymi

Preparaty antykorozyjne znajdziemy w ofercie firmy Excor. To oni zajmują się produkcją materiałów VCI, które wykorzystuje się do zabezpieczania części metalowych i elektronicznych podczas długich transportów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość produktów, zgodną z normami i międzynarodowymi standardami. Ważnym aspektem jest również dobry kontakt w czasie współpracy, a także wsparcie techniczne doświadczonej kadry inżynierów z Polski i ze świata. Zaletą jest również elastyczność i terminowość dostaw.

 

 

Popularne tagi : środek antykorozyjny , ochrona przed korozją , zabezpieczenie przed korozją , ochrona antykorozyjna , ochrona metali przed korozją

Zadzwoń:
+48 42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://excor.pl/technologia/
Olej antykorozyjny producent Gdańsk

Dojazd:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *