Gdzie zorganizować konferencję firmową na Śląsku?

Conference Room

Organizacja konferencji biznesowych to duże wyzwanie. Tego typu spotkania wymagają bowiem odpowiedniej oprawy. Niezwykle ważny jest nie tylko wysoki standard obsługi, lecz również właściwe wyposażenie sali konferencyjnej. Gdzie zorganizować konferencję na Śląsku?

 

Organizacja konferencji firmowej a wybór właściwej lokalizacji

 

Sukces każdego spotkania firmowego zależy od kilku czynników. Ogromną rolę odgrywają kompetentni prelegenci, smaczny catering, dobrze wyposażona sala oraz nowoczesna baza noclegowa. Każda konferencja biznesowa kończy się sukcesem tylko wtedy, gdy została zorganizowana w odpowiednim miejscu.

Lokalizacja ośrodka w dużej mierze wpływa na to czy wszyscy zaproszeni goście wezmą udział w spotkaniu. Ważną rolę odgrywa nie tylko sama sala konferencyjna, lecz także estetyka otoczenia.

Podczas wyboru miejsca spotkania biznesowego należy wybrać taki ośrodek, który jest w stanie zmieścić każdą liczbę gości. Organizując konferencję biznesową na Śląsku, warto postawić na sale konferencyjne w Pszczynie. W ośrodku tym mieści się bowiem sala o powierzchni 140 metrów mieszcząca aż 120 gości. Jest ona wyposażona w:

– rzutnik multimedialny

– ekran oraz flipchart

– dobre nagłośnienie

– wskaźnik laserowy

– internet

Do sali przynależy przestronne foyer, dzięki któremu wszyscy goście mogą czuć się swobodnie oraz kameralnie podczas krótkich przerw kawowych.

Kolejną bardzo atrakcyjną propozycją dla spotkań w mniejszym gronie jest sala o powierzchni 90 metrów kwadratowych. Jest ona przeznaczona maksymalnie na 40 osób. Posiada ona wyjście na zewnątrz, zatem w ciepłe dni można w czasie przerwy zaczerpnąć świeżego powierza.

 

Szkolenia biznesowe a profesjonalne zaplecze hotelowe i gastronomiczne

 

Organizacja konferencji biznesowych to nie tylko sprawdzony sposób a dzielenie się wiedzą i trendami, lecz również dobra metoda na budowanie marki i wizerunku firmy, jako profesjonalnego lidera w danej branży. Wydarzenie to musi być zatem dobrze dopracowane. Miejsce spotkania musi posiadać nie tylko bogato wyposażoną salę konferencyjną, lecz także wysokiej jakości zaplecze hotelowo – gastronomiczne.

Ważnym aspektem każdej konferencji jest catering. W planie każdego wydarzenia musi być przewidziany czas na przerwy kawowe, lunch oraz obiad. Dobrze jeśli w ośrodku konferencyjnym znajduje się restauracja, w której można zjeść ciepły posiłek. Dziś nowoczesne placówki oferują możliwość dopasowania menu do wymagań uczestników. Nie brakuje w nich obficie wyposażonego szwedzkiego stołu.

Po zakończonym spotkaniu uczestnicy muszą mieć się gdzie przenocować. Jest to bardzo istotne nie tylko w przypadku długich konferencji, lecz także wydarzeń jednodniowych, a zwłaszcza wówczas, gdy goście muszą poświęcić kilka godzin na dojazd.

Wszystkie te udogodnienia zapewnia ośrodek na Śląsku. Każda konferencja firmowa w Pszczynie jest przygotowywana w profesjonalny sposób i jest na długo zapamiętywana przez wszystkich uczestników spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *