W jakich miastach spotkasz się z WFS Polska? Wrocław, Opole, Częstochowa – czerp korzyści z bycia klubowiczem!

WFS Polska to klub działający na terenie dużych miast Polski, a dokładnie w woj. mazowieckim, łódzkim, dolnośląskim, śląskim, opolskim, lubuskim, małopolskim i kujawsko-pomorskim. Spotkania odbywają się cyklicznie, śniadania, wieczory networkingowe oraz inne eventy biznesowe. Uczestnictwo w takim spotkaniu to dla jego uczestnika przede wszystkim szansa na zawarcie nowych znajomości, które w dalszej czy bliższej przyszłości mogą zaprocentować ciekawą i efektywną współpracą.

Networking w Częstochowie

Częstochowa to jedno z czołowych miast na mapie WFS Polska. Jeśli zatem prowadzisz tutaj swoje przedsiębiorstwo lub po prostu ta lokalizacja jest dla Ciebie najdogodniejsza, nie wahaj się i zapisz się na kolejne spotkanie organizowane pod skrzydłami klubu.

Co zyskujesz dzięki wzięciu udziału w networkingu Częstochowa? Przede wszystkim nowe kontakty biznesowe oraz możliwość rozwoju i wzniesienia Twojego biznesu na kolejny poziom. Każde ze spotkań to także solidna porcja wiedzy na temat networkingu i tego, czym dokładnie zajmuje się organizacja WFS Polska.

Jak odpowiednio przygotować się do spotkania WFS?

Jeśli wybierasz się na dany event po raz pierwszy, zadbaj o to, aby w kilku słowach przedstawić to, czym się zajmujesz. Nie zapomnij o pozytywnym nastawieniu, aktywnym uczestnictwie w rozmowach i na końcu – wymianie wizytówek. Po każdym spotkaniu wyślij do swoich rozmówców uprzejmego maila z podziękowaniem za rozmowę i dokładniejszą informacją na temat swojej działalności.

Zobaczysz, to działa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *